г. Черновцы,
ул. Русская,
дом 253, офис 184,
тел: +38 (0372) 900-900
+38 050 10-10-999
+38 050 434-34-34
Про нас

        Білборди – давно відомий та ефективний засіб зовнішньої реклами, які з’явились ще у Древньому Римі і пройшли довгу історію еволюції та удосконалення. Попередниками рекламних щитів були плакати, на котрих в кінці ХІХ ст. розміщали рекламу і програми майбутніх театральних вистав. Першим великомасштабним використанням плакатів стало застосування їх для реклами циркових шоу. Рекламні щити стали широко відомими та популярними в США, де вже в 20-х роках ХХ ст. все більше людей почали купляти автомобілі та виїжджати на них за місто. Це стало причиною збільшення білбордів у розмірах (так як, збільшилась швидкість пересування) і їх встановлення вздовж доріг.

        І сьогодні білборди лідирують у сфері зовнішньої реклами, оренда білбордів – вигідне капіталовкладення для просування своєї продукції на ринку, адже для встановлення рекламних щитів використовуються найбільш привабливі та помітні місця.

        Основними характеристиками сучасних білбордів є:

- універсальність – можливість нанесення рекламного зображення як на папір, так і на банерне полотно;

- габаритний діапазон – можливість виготовлення рекламних щитів будь якого розміру; найбільш популярний діапазон звичайних білбордів – 3 х 6 м.

        Переваги білбордів:

- ефективний вплив на транспортні та пішохідні потоки;

- гарантоване підсвічування в нічний час – 95%;

- розміщення на основних магістралях та дорогах міста.

        Наша фірма пропонує білборди для Вашої реклами, розташовані у найбільш популярних місцях міста Чернівці та автомагістралях Чернівецької області. Всю необхiдну iнформацiю Ви можете отримати за телефоном +38 050 10-10-999 , +38 (0372) 900-900. Ми гарантуємо Вам якісне розміщення реклами і увагу потенційних покупців, допомогу в установці та догляді за рекламними щитами, а також співробітництво на вигідних умовах. Заявіть про свою продукцію яскраво!

Світ змінюється. Наші принципи - ні.

Висока якість. Відмінні ціни!

 

Билборды Черновцы, быллборды, бигборды Черновцы.

top